Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'callJqueryScriptAndStyle' was given in /home/darasad/public_html/wodzirejarek.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Wesele Marty i Sebastiana

Posted by on Maj 22, 2014 in Start | 0 comments

Marta i Sebastian otrzymali od Wodzireja propozycję nie do odrzucenia.

Ile osób kliknie w poniższy przycisk [PAY WITH TWEET] o tyle złotych będą mieli zniżkę do zapłaty za wesele.

Jeśli więc nawet nie znasz Ich osobiście, możesz zrobić coś bezinteresownego i pomóc na Nowej Drodze Życia sympatycznej Parze Młodej.

 

Aby wziąć udział w akcji musisz mieć konto na facebooku. Kiedy klikniesz w poniższy przycisk [PAY WITH TWEET], otworzy Ci się okienko, w którym wybierz ikonkę „facebook”  i skopiuj poniższy tekst:

Ile osób polubi profil https://www.facebook.com/wodzirej.olsztyn,  o tyle złotówek Marta i Sebastian będą mieli zniżkę za prowadzenie wesela.

 

 

* WAŻNE INFO: otrzymasz prośbę o wyrażenie zgody na skorzystanie z aplikacji „pay with tweet”. Niestety bez akceptacji tej zgody, nie można wziąć udziału w zabawie. Możesz wyrazić zgodę, umieścić skopiowany wyżej tekst w poście, a potem usunąć aplikację. To już zaskutkuje tym, że Marta i Seba będą mieli o 1zł taniej. Ale aplikacja nie jest groźna, nie wysyła spamu, ani nic bez Twojej zgody. Korzysta z niej już 6mln osób na całym świecie. Tu jest do niej link.  Jeśli masz jakieś pytania, mój tel. jest obok.

** Potem musisz wybrać [KLIKNIJ TU ABY ZAPOSTOWAĆ FACEBOOK]. Otworzy Ci się kolejne okienko, wtedy wklejasz skopiowany tekst i klikasz [UDOSTĘPNIJ LINK]. Gotowe! Możesz teraz sprawdzić swego fejsa i post, który został umieszczony.

12 lipca 2014 tak będziemy się bawili u Marty i Sebastiana:

468 ad

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *